IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

GŁÓD Zenon
LOT 25
ID: 009025

GŁÓD Zenon BIOGRAFIA

Tytuł:Pieta
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:31 x 18 x 13 cm
Sygnowany na podstawie: "GŁÓD ZENON | PASZYN 179"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.
Cena wywoławcza:1200 zł
Cena uzyskana:1200 zł