Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
GĄSIENICA-ROJ Zofia
LOT 37 | ID: 009037 |
GĄSIENICA-ROJ Zofia BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Taniec góralski (1977) |
Technika: | malarstwo na szkle |
Wymiary: | 28,6 x 36,6 cm (w świetle oprawy) 34 x 41,7 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Z.GĄSIENICA ROJ ZAKOPANE 1977"
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. |
Cena wywoławcza: | 1800 zł |
Cena uzyskana: | 2400 zł |