Krakowski Dom Aukcyjny

IX Aukcja Dzieł Sztuki

25 maja (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali.

13 - 25 V 2021 godz. 10-18

Regulamin Arkusz zlecenia aukcyjnegoZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego Arkusz zlecenia

GĄSIENICA-ROJ Zofia

GĄSIENICA-ROJ Zofia
LOT 37
ID: 009037

GĄSIENICA-ROJ Zofia BIOGRAFIA

Tytuł:Taniec góralski (1977)
Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:28,6 x 36,6 cm (w świetle oprawy)
34 x 41,7 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Z.GĄSIENICA ROJ ZAKOPANE 1977"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.
Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:2400 zł