Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
KARPIŃSKI Alfons
LOT 17 | ID: 010017 |
KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żółte kwiaty w wazonie (1940) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,6 x 100 cm 54 x 120 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "a Karpiński. 1940" | |
| Cena wywoławcza: | 16000 zł |
| Cena uzyskana: | 18000 zł |