Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
KARPIŃSKI Alfons
LOT 15 | ID: 010015 |
KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z żółtymi różami (1934) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 69 cm 65 x 84,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany śr.d.: "a. Karpiński. 1934"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 18000 - 25000 zł |