Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 23 | ID: 010023 |
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Czytająca - przed dworkiem |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 26,5 x 40,2 cm 22,5 x 31,5 cm (wymiary w świetle oprawy) 42 x 50 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany śr.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA" | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 8500 zł |