Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
29 czerwca (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18 Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 23 | ID: 010023 |
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Czytająca - przed dworkiem |
Technika: | olej, sklejka |
Wymiary: | 26,5 x 40,2 cm 22,5 x 31,5 cm (wymiary w świetle oprawy) 42 x 50 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany śr.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA" |
Cena wywoławcza: | 5000 zł |
Cena uzyskana: | 8500 zł |