X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 23
ID: 010023

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Tytuł:Czytająca - przed dworkiem
Technika:olej, sklejka
Wymiary:26,5 x 40,2 cm
22,5 x 31,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
42 x 50 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:8500 zł