Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
LOT 21 | ID: 010021 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wizja świętego Huberta (1947) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 47,5 x 61,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1947" Na odwrocie zarysy dwóch pieczątek Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 17000 zł |