Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
LOT 19 | ID: 010019 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przed dworkiem (1940) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 30 x 44 cm 38,5 x 53 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1940" Na odwrocie opinia Leszka Ludwikowskiego. | |
| Cena wywoławcza: | 12000 zł |
| Cena uzyskana: | 16000 zł |