X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 19
ID: 010019

Tytuł:Przed dworkiem (1940)
Technika:olej, tektura
Wymiary:30 x 44 cm
38,5 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1940"
Na odwrocie opinia Leszka Ludwikowskiego.
Cena wywoławcza:12000 zł
Cena uzyskana:16000 zł