Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
LOT 18 | ID: 010018 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan z dziewczyną (1936) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 30 x 40 cm 44 x 53 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1936" Na odwrocie pieczątka autorska Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków. | |
| Cena wywoławcza: | 12000 zł |
| Cena uzyskana: | 17000 zł |