X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 18
ID: 010018

Tytuł:Ułan z dziewczyną (1936)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:30 x 40 cm
44 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1936"
Na odwrocie pieczątka autorska Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków.
Cena wywoławcza:12000 zł
Cena uzyskana:17000 zł