Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
BROŻEK Maksymilian
LOT 51 | ID: 010051 |
BROŻEK Maksymilian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dom żydowski przy ul. Krakowskiej w Limanowej |
| Technika: | olej, płótno naklejone na płytę |
| Wymiary: | 34 x 35 cm 40 x 41 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "MBrożek" Naklejka z opisem na odwrocie. | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 1900 zł |