X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

GOŁOGÓRSKI Marian
Numer: 84
ID: 010084

GOŁOGÓRSKI Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Sen i oczekiwanie (2021)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:100 x 100 cm
Estymacja:7000 - 9000 zł Sprzedaż poaukcyjna