X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

NIŻYŃSKI Marian
LOT 40
ID: 010040

NIŻYŃSKI Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Bronowice (1927)
Technika:olej, tektura
Wymiary:23 x 31 cm
35 x 43 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "Niżyński | Bronowice 1927"
Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:1900 zł