Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
29 czerwca (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18 Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
NIŻYŃSKI Marian
LOT 40 | ID: 010040 |
NIŻYŃSKI Marian BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Bronowice (1927) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 23 x 31 cm 35 x 43 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany p.d.: "Niżyński | Bronowice 1927" |
Cena wywoławcza: | 1500 zł |
Cena uzyskana: | 1900 zł |