Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
MASŁOWSKI Stanisław
LOT 1 | ID: 010001 |
MASŁOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wachlarz ze sceną ułańską (1893) |
| Technika: | olej, tusz, drewno |
| Wymiary: | 33,5 x 59 cm 37 x 65 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Stanisław Masłowski | W[nieczytelne] 21/XII 93r." | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 15000 zł |