X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

RODZIŃSKI Stanisław
Numer: 81
ID: 010081

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Krajobraz z barokowym klasztorem (1992)
Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 50 cm
Cena wywoławcza:6500 zł
Cena uzyskana:13000 zł