Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
STAŃKO Leszek
LOT 47 | ID: 010047 |
STAŃKO Leszek BIO | |
| Tytuł: | Przedwiośnie w Tatrach (1995) |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 24 x 34 cm 36,5 x 46,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1995 R." | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |