Krakowski Dom Aukcyjny

X Aukcja Dzieł Sztuki

29 czerwca (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00

Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek
LOT 47
ID: 010047

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Tytuł:Przedwiośnie w Tatrach (1995)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:24 x 34 cm 36,5 x 46,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1995 R."
Cena wywoławcza:1900 zł
Cena uzyskana:2000 zł