X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 29
ID: 010029

Tytuł:Starość i młodość
Technika:olej, sklejka
Wymiary:25 x 35 cm
39 x 48,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofman"
Na odwrocie nieczytelny opis autorski wykonany ołówkiem.
Cena wywoławcza:22000 zł
Cena uzyskana:29000 zł