X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

Numer: 34
ID: 010034

Tytuł:Stambuł - panorama (1940)
Technika:olej, płótno luzem
Wymiary:14,5 x 34 cm
20,5 x 40,3 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:8000 zł
Cena uzyskana:8000 zł