X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 34
ID: 010034

Tytuł:Stambuł - panorama (1940)
Technika:olej, płótno luzem
Wymiary:14,5 x 34 cm
20,5 x 40,3 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany śr.d.: "Wlastimil Hofman 1940 | Istambuł"
Opisany na odwrocie: "Seraj | Haremy Sułtana | Istambuł"
Niewielkie fragmenty niezamalowanego płótna (l.g., śr.g., p.d.) - ślady po przymocowaniu podłoża podczas pracy artysty.

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.
Cena wywoławcza:8000 zł
Cena uzyskana:8000 zł