Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
STRYJEŃSKA Zofia
LOT 38 | ID: 010038 |
STRYJEŃSKA Zofia BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chłopka z Wileńszczyzny. Plansza 38 z teki "Polish Peasants' Costumes" (1939) |
| Technika: | litografia barwna miejscami podkolorowana gwaszem, karton |
| Wymiary: | 24,5 x 40 cm (wymiary grafiki) 39,5 x 50 cm (wymiary arkusza) 41,5 x 52 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany na płycie p.d.: "Z. Stryjeńska" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1600 zł |