Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
13 października (środa) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 3 | ID: 011003 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Odwrót spod Moskwy (1938) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 69 cm 61,5 x 80,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu. Niewielki ubytek farby widoczny przy lewej dolnej krawędzi obrazu. Widoczne uszkodzenie podłoża pracy oraz zachlapanie farby w lewym górnym rogu. | |
| Cena wywoławcza: | 18000 zł |
| Cena uzyskana: | 41000 zł |