Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
13 października (środa) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 6 | ID: 011006 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan (1925) |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 22,5 x 17 cm 30 x 25 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 25" | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 20000 zł |