Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
13 października (środa) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 1 | ID: 011001 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1938) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 30,5 x 40 cm 42,5 x 53,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938" | |
| Cena wywoławcza: | 14000 zł |
| Cena uzyskana: | 24000 zł |