XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

POŹNIAK Marian
Numer: 81
ID: 011081

POŹNIAK Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Nad Oławą (1976)
Technika:olej, płótno
Wymiary:33 x 46 cm
39,5 x 53 cm (z oprawą)
Estymacja:3000 - 4000 zł