XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

AUGUSTYNOWICZ Władysława
Numer: 57
ID: 011057

AUGUSTYNOWICZ Władysława BIOGRAFIA

Tytuł:Akt (1922)
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 60 cm
81 x 71,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:5000 zł