Krakowski Dom Aukcyjny

XI Aukcja Dzieł Sztuki

13 października (środa) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00

Kraków - Starowiślna 14,
24 września
-13 października 2021
godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

AUGUSTYNOWICZ Władysława

AUGUSTYNOWICZ Władysława
LOT 57
ID: 011057

AUGUSTYNOWICZ Władysława BIOGRAFIA

Tytuł:Akt (1922)
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 60 cm
81 x 71,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "W. Augustynowicz"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie oraz odręczna metka z Wystawy Ni[nieczytelne], zabezpieczona woskiem z odciśniętą pieczęcią z herbem Odrowąż.
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:5000 zł