Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
GRAMATYKA Antoni
LOT 19 | ID: 012019 |
GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z kościółkiem |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 24,5 x 30 cm 29,5 x 36 cm (z oprawa) |
| Sygnowany p.d.: "AGramatyka"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 7000 - 8000 zł |