Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
GRAMATYKA Antoni
LOT 19 | ID: 012019 |
GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z kościółkiem |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 24,5 x 30 cm 29,5 x 36 cm (z oprawa) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "AGramatyka"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 7000 - 8000 zł |