XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

GRAMATYKA Antoni
Numer: 19
ID: 012019

GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z kościółkiem
Technika:olej, tektura
Wymiary:24,5 x 30 cm
29,5 x 36 cm (z oprawa)
Estymacja:7000 - 8000 zł Sprzedaż poaukcyjna