Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
KALETA Dariusz
LOT 72 | ID: 012072 |
KALETA Dariusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ukrzyżowanie (przed 1996) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 100 x 85 cm 110,5 x 96 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "DKaleta" | |
| Cena wywoławcza: | 6500 zł |
| Cena uzyskana: | 6500 zł |