Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 53 | ID: 012053 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kontrabasista (2017) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 18 x 13 cm 24 x 19 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.g.: "2017 E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK" | |
| Cena wywoławcza: | 12500 zł |
| Cena uzyskana: | 14000 zł |