XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

LOT 53
ID: 012053

Tytuł:Kontrabasista (2017)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
24 x 19 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.g.: "2017 E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK"
Cena wywoławcza:12500 zł
Cena uzyskana:14000 zł