Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
LOT 52 | ID: 012052 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wujek Edek (2008) |
Technika: | olej, akryl, płótno |
Wymiary: | 30 x 30 cm 35 x 35 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany l.d.: "Wujek Edek", śr.d.: "2008.", p.d.: "E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2008 | E. DWURNIK | "Wujek Edek" | NR: XXIII-264= | =3946=" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 30000 - 40000 zł |