Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 52 | ID: 012052 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wujek Edek (2008) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 30 x 30 cm 35 x 35 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: "Wujek Edek", śr.d.: "2008.", p.d.: "E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2008 | E. DWURNIK | "Wujek Edek" | NR: XXIII-264= | =3946=" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 30000 - 40000 zł |