Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 51 | ID: 012051 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Erika (1978) |
| Technika: | 69,7 x 60 cm 80 x 70 cm (wymiary z oprawą) |
| Wymiary: | olej, sklejka |
| Sygnowany i opisany p.d.: "(ERIKA) | E. DWURNIK | 1978 | AMELSDIREN." Praca posiada certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Edwarda Dwurnika. | |
| Cena wywoławcza: | 60000 zł |
| Cena uzyskana: | 60000 zł |