XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

LOT 51
ID: 012051

Tytuł:Erika (1978)
Technika:69,7 x 60 cm
80 x 70 cm (wymiary z oprawą)
Wymiary:olej, sklejka
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "(ERIKA) | E. DWURNIK | 1978 | AMELSDIREN."

Praca posiada certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Edwarda Dwurnika.
Cena wywoławcza:60000 zł
Cena uzyskana:60000 zł