XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LOT 51
ID: 012051

Tytuł:Erika (1978)
Technika:69,7 x 60 cm
80 x 70 cm (wymiary z oprawą)
Wymiary:olej, sklejka
Sygnowany i opisany p.d.: "(ERIKA) | E. DWURNIK | 1978 | AMELSDIREN."

Praca posiada certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Edwarda Dwurnika.
Cena wywoławcza:60000 zł
Cena uzyskana:60000 zł