Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
PĘKSOWA Ewelina
LOT 41 | ID: 012041 |
PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ostatnia Wieczerza (1985) |
| Technika: | malarstwo na szkle |
| Wymiary: | 58,5 x 49 cm (w świetle oprawy) 67 x 57,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Ewelina | Pęksowa | 1985" Opisany na odwrocie: "Ewelina Pęksowa | Zakopane" | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |