Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
PĘKSOWA Ewelina
LOT 41 | ID: 012041 |
PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ostatnia Wieczerza (1985) |
Technika: | malarstwo na szkle |
Wymiary: | 58,5 x 49 cm (w świetle oprawy) 67 x 57,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Ewelina | Pęksowa | 1985" Opisany na odwrocie: "Ewelina Pęksowa | Zakopane" |
Cena wywoławcza: | 3800 zł |
Cena uzyskana: | 5500 zł |