XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

PĘKSOWA Ewelina
LOT 41
ID: 012041

PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA

Tytuł:Ostatnia wieczerza (1985)
Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:58,5 x 49 cm (w świetle oprawy)
67 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Ewelina | Pęksowa | 1985"
Opisany na odwrocie: "Ewelina Pęksowa | Zakopane"
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:5500 zł