Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
SIERKO-FILIPOWSKA Joanna
LOT 74 | ID: 012074 |
SIERKO-FILIPOWSKA Joanna BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zwierzenia (2003) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 50 x 54 cm 55 x 59 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Joanna Sierko | 2003" Na odwrocie dedykacja autorska dla Jerzego Dudy-Gracza: "Jerzemu z podziękowaniem za życzliwość - Joasia | 17.04.2003" |
Cena wywoławcza: | 10000 zł |
Cena uzyskana: | 20000 zł |