XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

SIERKO-FILIPOWSKA Joanna

SIERKO-FILIPOWSKA Joanna
LOT 74
ID: 012074

SIERKO-FILIPOWSKA Joanna BIOGRAFIA

Tytuł:Zwierzenia (2003)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 54 cm
55 x 59 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Joanna Sierko | 2003"
Na odwrocie dedykacja autorska dla Jerzego Dudy-Gracza: "Jerzemu z podziękowaniem za życzliwość - Joasia | 17.04.2003"
Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:20000 zł