Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
MEHOFFER Józef
LOT 16 | ID: 012016 |
MEHOFFER Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Upadek |
| Technika: | litografia, papier |
| Wymiary: | 38 x 26 cm 37,5 x 25,5 cm (w świetle passe-partout) 61 x 48 cm (z oprawą) |
| Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "w dniu 16 czerwca 1944 Józef Mehoffer" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |