Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
MEHOFFER Józef
LOT 16 | ID: 012016 |
MEHOFFER Józef BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Upadek |
Technika: | litografia, papier |
Wymiary: | 38 x 26 cm 37,5 x 25,5 cm (w świetle passe-partout) 61 x 48 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "w dniu 16 czerwca 1944 Józef Mehoffer" |
Cena wywoławcza: | 2000 zł |
Cena uzyskana: | 2400 zł |