Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
ORACZEWSKI Józef
LOT 68 | ID: 012068 |
ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Drzewa IX (1986) |
| Technika: | olej, technika własna, płótno |
| Wymiary: | 46 x 61,5 cm 56 x 71 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "KORACZ / 86" Na odwrocie metka autorska z opisem. Na całej powierzchni obrazu widoczne krakelury oraz pojedyncze ubytki farby. | |
| Estymacja: | 5000 - 8000 zł |