XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

ORACZEWSKI Józef
Numer: 68
ID: 012068

ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA

Tytuł:Drzewa IX (1986)
Technika:olej, technika własna, płótno
Wymiary:46 x 61,5 cm
56 x 71 cm (z oprawą)
Estymacja:5000 - 8000 zł Sprzedaż poaukcyjna