Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
KOSSAK Juliusz
LOT 1 | ID: 012001 |
KOSSAK Juliusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Gniada klacz ze źrebięciem |
Technika: | akwarela, papier |
Wymiary: | 20 x 29 cm (w świetle passe-partout) 52,5 x 61,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d. monogramem wiązanym: "JK" Na odwrocie orzeczenie Leszka Ludwikowskiego z 1973 roku. PROWENIENCJA: - zakup w Domu Aukcyjnym Agra-Art. |
Cena wywoławcza: | 22000 zł |
Cena uzyskana: | 31000 zł |