Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
KOSSAK Karol
LOT 7 | ID: 012007 |
KOSSAK Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Polski pejzaż zimowy |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 23 x 32 cm 26 x 34,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "KKossak" PROWENIENCJA: - zakup w Salonie Dzieł Sztuki CONNAISSEUR Kraków. | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 3600 zł |