Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
LESZKO Ludwik
LOT 39 | ID: 012039 |
LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Piaskarze na Wiśle (1949) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 53,5 x 77 cm 57,3 x 80,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Leszko | 1949" Na odwrocie oprawy metka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie. Na prawej i dolnej krawędzi obrazu widoczne spękania, lokalnie ślady podnoszenia się warstwy malarskiej oraz pojedyncze ubytki farby. PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. |
Cena wywoławcza: | 2200 zł |
Cena uzyskana: | 2400 zł |