XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik
LOT 39
ID: 012039

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Piaskarze na Wiśle (1949)
Technika:olej, tektura
Wymiary:53,5 x 77 cm
57,3 x 80,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Leszko | 1949"
Na odwrocie oprawy metka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie.
Na prawej i dolnej krawędzi obrazu widoczne spękania, lokalnie ślady podnoszenia się warstwy malarskiej oraz pojedyncze ubytki farby.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.
Cena wywoławcza:2200 zł
Cena uzyskana:2400 zł