Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 28 | ID: 012028 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Polowanie par force |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 30 x 40 cm 43 x 52 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 3400 zł |