XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

KRZYŻAK Mieczysław
LOT 28
ID: 012028

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Polowanie par force
Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 40 cm
43 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Cena wywoławcza:2600 zł
Cena uzyskana:3400 zł