XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław
LOT 27
ID: 012027

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Patrol kirasjerów
Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 40 cm
43 x 52 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Cena wywoławcza:2600 zł
Cena uzyskana:4000 zł