Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 30 | ID: 012030 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wrzesień 1939 (1961) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 80 cm 73 x 92,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "M. Krzyżak | 1961" Na odwrocie odręcznie wypisana metka z Wystawy Jubileuszowej w Krakowie. | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 5000 zł |